WiktorLesniak.pl

WiktorLesniak.pl to polska strona internetowa opisująca dostępne usługi medycyny estetycznej. Na stronie można znaleźć informacje na temat szeregu zabiegów w tym zakresie dla zainteresowanych pacjentów, a usługi oferuje Wiktor Leśniak – lekarz dentysta oraz lekarz medycyny estetycznej. Gabinet prowadzony jest w Opolu.

Zakres usług opisanych na stronie WiktorLesniak.pl zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich rodzajów zabiegów medycyny estetycznej, na czym zabiegi te polegają, a także jaką technologię stosuje się przy ich realizacji.

Medycyna Estetyczna wiktorlesniak.pl

Celem prowadzenia strony jest przede wszystkim:

  • Przekazywanie informacji na temat dostępnych zabiegów medycyny estetycznej przeprowadzanych u lek. dentysty Wiktora Leśniaka;
  • Informowanie klientów o ogólnym przebiegu zabiegów medycyny estetycznej oraz o ich efektach;
  • Poszerzanie świadomości na temat potrzeb zabiegów medycyny estetycznej i stomatologii estetycznej.

Na stronie są dostępne i na bieżąco aktualizowane wszelkie informacje dotyczące lokalizacji gabinetu oraz cennik dostępnych zabiegów.

Popularność

Strona WiktorLesniak.pl powstała w roku 2021 i ciągle podejmowane są czynne działania mające na celu zwiększenie jej popularności. Na stronie znaleźć można wiele opinii pacjentów, którzy skorzystali z zabiegów wykonywanych przez Wiktora Leśniaka. Usługi świadczone przez lekarza dentystę są świadczone w połączeniu z pracą w gabinecie Laserdent w Opolu. Gabinet ten zyskał renomę oraz szczególne zaufanie pacjentów.

Bezpieczeństwo

Strona zawiera wszelkie, niezbędne certyfikaty, mające na celu pełną ochronę prywatności informacji podawanych przez użytkowników. W przypadku pytań oraz chęci skorzystania z usług na stronie dostępny jest formularz kontaktowy, którego można używać bez obaw o bezpieczeństwo swoich danych osobowych.

Lek. dent. Wiktor Leśniak – sylwetka autora

Wiktor Leśniak to lekarz dentysta oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku lekarsko-dentystycznym oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Medycyna Estetyczna. Praktykuje obydwie specjalizacje zawodowe w gabinetach Laserdent. Pomaga pacjentom w przywróceniu pięknego uśmiechu, młodego wyglądu czy poprawy kondycji i jędrności skóry.

Podstawowe dane:

Rok założenia 2021
Popularność* <1 000 UU/msc
Branża Medycyna Estetyczna
Typ Strona firmowa
Autor i założyciel Dr Wiktor Leśniak
Kapitał 100% polski
adres www wiktorlesniak.pl

Good

  • Rzetelność artykułów
  • Uniklane treści
  • Szybkość i funkcjonaność strony
  • Brak banerów reklamowych

Bad

  • Brak treści edukacyjnych
  • Brak fotografii zabiegów przed i po
7

Solidna

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Lost Password

Sign Up

0
Would love your thoughts, please comment.x