O Portalu

Poznaj nasze wartości

O Portalu

Portal edukacyjno-finansowy powstał z myślą o poszerzeniu dostępu opinii publicznej do informacji i opinii wpływających na ocenę wiarygodności podmiotów gospodarczych.

Serwis powstał z uwagi na złą wolę i niekompetencje urzędników i polityków, którzy od 1989 roku nie potrafią zapewnić rodzimym przedsiębiorcom bezpiecznego środowiska do prowadzenia biznesu. Zamiast tego mamy horrendalne opodatkowanie, inwigilację i biurokrację ze strony Ministerstwa Finansów i innych urzędów, która zamiast się zmniejszać – cały czas rośnie. Kolejnym utrudnieniem, z którym muszą się zmierzyć drobni polscy przedsiębiorcy są nieuczciwi kontrahenci w sektorze prywatnym. Właśnie ten problem adresuje nasz serwis.

W oczach wielu Polaków, a także naszym, wszelkie urzędy i politycy są niegodni zaufania. Serwis jest niezależny od jakichkolwiek państwowych urzędów i polityków. Nie ma on nic wspólnego z państwowym Ministerstwem Finansów jakiegokolwiek kraju ani jakimikolwiek państwowymi urzędami.

Jeśli chciałbyś się z nami skontaktować możesz zostawić komentarz na stronie lub skontaktować się za pomocą formularza kontaktowego.

Nasze wartości

Jawność danych finansowych firm
Wiarygodność firm
Promocja firm
Szerzenie wiedzy finansowej
Lepsze decyzje finansowe
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Lost Password

Sign Up

0
Would love your thoughts, please comment.x