LASERDENT

Umów wizytę

Klinika Stomatologiczna LASERDENT świadczy wysokiej klasy zabiegi dentystyczne od 1993 roku. Klinika Laserdent jest znana w województwie opolskim z najwyższej klasy leczenia dentystycznego i najnowszych rozwiązań technologicznych.

Stomatolodzy LASERDENT szczególnie specjalizują się w leczeniu zachowawczym osób dorosłych oraz dzieci, leczeniu endodontycznym, stomatologii kosmetycznej i estetycznej, protetyce i chirurgi dentystycznej.

LASERDENT świadczy także usługi z zakresu medycyny estetycznej twarzy m.in zabiegów upiększających z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i botoksu.

Głównym stomatologiem kliniki LASERDENT jest Lek. Stom. Renata Dąbrowska-Leśniak, która według portalu znanylekarz.pl jest najlepiej ocenianym stomatologiem w województwie opolskim.

Sytuacja firmy na dzień weryfikacji jest stabilna z perspektywą stabilną. Firma funkcjonuje od 1993 roku.  Firma ma szerokie grono klientów, polskich jak i zagranicznych. Klinika obejmuje dwie praktyki dentystyczne oraz laboratorium protetyczne w województwie opolskim.

Przychody 2015: poniżej 1 mln PLN rocznie

Przeterminowane zobowiązania: brak

Wskaźnik ogólnego zadłużenia (debt ratio): 0%

Leczenie stomatologiczne

Klinika jest znana z wysokiej jakości leczenia, najnowocześniejszego sprzętu i laboratorium oraz najlepszych leków i materiałów dentystycznych sprowadzanych z Niemiec, Japonii oraz USA. Wykonywane usługi lecznicze w 99,6% przypadków są bez-reklamacyjne. Głównym celem leczenia stomatologicznego oraz protetycznego w gabinetach stomatologicznych LASERDENT jest osiągnięcie maksymalnego efektu estetycznego, z zachowaniem wszelkich procedur prawidłowej terapii leczniczej.

Klinika zapewnia duży komfort przeprowadzanych zabiegów stomatologicznych, protetycznych oraz z zakresu medycyny estetycznej. Nowoczesne wyposażenie gabinetów oraz podążanie za najnowszymi technologiami znacznie zwiększa możliwości diagnostyczne i terapeutyczne. Lekarz stomatolog Renata Dąbrowska-Leśniak przebyła ok. 70 kursów oraz szkoleń z zakresu najnowszych światowych osiągnięć stomatologii XXI wieku. Przez ponad dwudziestoletnie stałe poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności, jak również poprzez stosowanie nowoczesnych metod leczenia klinika zapewnia gwarancję najwyższej jakości i higieny, estetykę, profesjonalne oraz bezstresowe leczenie stomatologiczne.

Gabinety stomatologiczne LASERDENT zapewniają profesjonalne podejście do wykonywanych zabiegów, empatyczne i zaangażowane podejście lekarzy do pacjentów, dostępność w godzinach pracy oraz w nagłych przypadkach.

Medycyna estetyczna

Niwelowanie zmarszczek i bruzd twarzy oraz jej okolic należy do specjalności gabinetu. Stosowane są wysokiej klasy kwas hialuronowy oraz botoks.

Sprzęt stomatologiczny

Gabinety stomatologiczne LASERDENT wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia do laseroterapii, komputerowo kontrolowanych znieczuleń miejscowych, implantologii, protetyki i implantoprotetyki, stomatologii kosmetycznej, medycyny estetycznej, ozonoterapii, chirurgii i mikrochirurgii, endodoncji, diagnostyki i rentgenodiagnostyki, profilaktyki oraz sprzęt do precyzyjnego leczenia z zastosowaniem lup i mikroskopu zabiegowego.

Klinika Laserdent zapewnia wysoką jakość obsługi pacjenta poprzez stosowanie najnowszych technik i metod leczenia, kompetencje zarówno lekarzy jak i asystentów stomatologicznych, fachowość, profesjonalizm oraz stałą opiekę.
Optymalny dobór metod leczenia, dostosowany jest do możliwości czasowych oraz finansowych pacjenta.

Istnieje możliwość indywidualnego umawiania wizyt przez portal ZnanyLekarz.pl.

Jakość jest wprost proporcjonalna do ceny. Ceny przekraczają średnie ceny w województwie opolskim. Wykonywane usługi lecznicze w 99,6% przypadków są bez-reklamacyjne.

Istnieje możliwość finansowania leczenia poprzez specjalny kredyt bankowy do celów medycznych.

Średni staż pracy w Laserdent to 5 lat co bardzo dobrze świadczy o Laserdent jako pracodawcy.

Warunki pracy: Czas pracy wynosi 8-11 godzin w ciągu dnia, 5 dni w tygodniu włączając przerwy. 100% pracowników posiada umowy o prace. Zarobki powyżej średniej w konkurencyjnych gabinetach dentystycznych w województwie opolskim. Indywidualne podejście do pracownika. Możliwość pogłębianie wiedzy w postaci kursów oraz szkoleń. Nowoczesne i przestronne wnętrza.

W Laserdent wymagane jest bardzo wysokie tempo pracy, wzorowa dyscyplina oraz brak możliwości popełniania błędów. Urlopy uzależnione od urlopów prezesa firmy.

System wynagradzania: Umowa o pracę. Możliwa coroczna podwyżka ogólnej pensji.

Informacje o firmie:

Rok założenia 1993
Forma prawna JDG
NIP 754-117-53-12
Siedziba Skromna 1, Opole
Zatrudnienie 6
Prezes Renata Dąbrowska-Leśniak
Kapitał 100% polski
strona www www.laserdent.org
nowaproteza.pl
nowabiel.pl

Good

  • Najwyższa jakość leczenia
  • Szerokie grono klientów polskich i zagranicznych
  • Nowoczesne technologie leczenia

Bad

  • Czas oczekiwania na najbliższy wolny termin do 2 tygodnii
  • Ceny leczenia powyżej średniej rynkowej
10

Lider branży

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Lost Password

Sign Up

0
Would love your thoughts, please comment.x