Info-Logic

Info-logic to mała firma informatyczna z długimi tradycjami i dużym doświadczeniem w tworzeniu software’u. Lider w branży oprogramowania dla kantorów stacjonarnych. Firma oferuje także oprogramowanie dla kantorów internetowych, dedykowane portale www, oprogramowanie na zamówienie, oprogramowanie dla uczelni i szkół oraz inne programy.

Sytuacja firmy na dzień weryfikacji jest stabilna. Firma istnieje od 1987 roku. W ostatnich latach przedsiębiorstwo zostało przekształcone ze spółki cywilnej na jednoosobową działalność gospodarczą. Firma ma szerokie grono klientów, co minimalizuje ryzyko kłopotów finansowych.

Obroty roczne: poniżej 1 mln zł

Przeterminowane zobowiązania: 0%

Wskaźnik ogólnego zadłużenia (debt ratio): 3%

Info-logic jest liderem na rynku oprogramowania dla stacjonarnych kantorów wymiany walut. Obsługuje kilkaset kantorów w Polsce. Produkt polecany przez kontrolerów Narodowego Banku Polskiego.

 

 

Szybka i spersonalizowana obsługa dotychczasowych klientów. Rozwiązywanie pilnych problemów technicznych w przeciągu paru godzin telefonicznie oraz przez internet.

Nowi klienci zamawiający programy tworzone na specjalne życzenie muszą jednak często uzbroić się w cierpliwość. Czas oczekiwania na rozpoczęcie projektu może wynosić do 3 miesięcy. Wszystko zależy jednak od konkretnego momentu.

Firma Info-logic oferuje bardzo niskie ceny w stosunku do jakości oprogramowania oraz swoich konkurentów na rynku, gdzie podobne rozwiązania kosztują kilkukrotnie więcej. Dotyczy to programów standardowych dla kantorów stacjonarnych i internetowych ale również oprogramowania dla uczelni, obsługi imprez czy software’u kadrowo-płacowego.

Bardzo korzystna dla klientów relacja ceny do jakości produktów wynika głównej mierze z tego, iż firma nie posiada działu marketingu ani sprzedaży.

Średni staż pracy w firmie Info-Logic wynosi aż 6 lat. Czas pracy wynosi tylko 8 godzin, 5 dni w tygodniu włączając przerwy. 100% pracowników posiada umowy o prace na czas nieokreślony. Zarobki dobre w stosunku do czasu pracy. Indywidualne podejście do pracownika. Możliwość planowania urlopu, brak problemów w tym zakresie. Możliwość nauki od doświadczonych programistów.

Do gorszych stron można zaliczyć samo miejsce pracy, które nie zbliża się poziomem do nowoczesnej korporacji.

Informacje o firmie:

Rok założenia 1987
Forma prawna Jednoosobowa działalność gospodarcza
NIP 634-108-07-18
Siedziba Katowice
Zatrudnienie 5
Prezes Krzysztof Ziemba
Kapitał 100% polski
strona www http://info-logic.pl

Good

  • Autorzy najpopularniejszego w Polsce software dla kantorów
  • Stabilna sytuacja finansowa
  • Niskie ceny programów
  • Wsparcie klienta 24h/7

Bad

  • Mały zespół
  • Długi czas oczekiwania na indywidulane rozwiązania informatyczne
  • Firma nie rośnie od kilkunastu lat
9

Znakomita

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Lost Password

Sign Up

0
Would love your thoughts, please comment.x