Sprawdź firmę

Co sprawdzamy?

Czy firma istnieje ?

Przeprowadzamy weryfikację telefoniczną, sprawdzamy dostępne rejestry publiczne takie jak KRS, CEIDG,  REGON. Nasze  roboty przeczesują internet i najnowsze doniesienia z Monitorów Sądowych i Gospodarczych pod kątem założenia, zawieszenia bądź likwidacji firmy.

Czy firma reguluje zobowiązania terminowo?

Sprawdzamy wszystkie dostępne rejestry długów. Korzystamy także z informacji z  wywiadowni gospodarczych, szerokiej prywatnej sieci kontaktów i prywatnych baz danych.

Jakie są opinie o firmie?

Analizujemy ilościowo i jakościowo opinie pojawiające się o firmie w internecie.

Czy firma stworzy swój publiczny profil?

Podejmujemy próbę skróconego audytu finansowo-biznesowego, którego efektem jest utworzenie profilu firmy na MinisterFinansow.pl

Jakie konkretnie informacje uzyskasz ?

Otrzymasz od nas opinię o firmie, której próbę weryfikacji podjęliśmy. Nasza opinia obejmuje odpowiedzi na pytania:

Czy firma istnieje i prowadzi działalność gospodarczą ?

Czy firma reguluje swoje zobowiązania terminowo?

Jakie są opinie o firmie ?

Przedstawiamy m.in. bazy które zostały sprawdzone, ilości przeanalizowanych informacji pozytywnych i negatywnych odnośnie regulacji zobowiązań, podamy kwoty zbiorcze.

Wszystkie informacje, które Ci przekażemy muszą być zgodne z zapisami ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530) oraz ustawie o ochronie danych osobowych, które  uniemożliwiają przekazywanie szczegółowych informacji gospodarczych osobom trzecim.

Gwarantujemy anonimowość

Sprawdzana firma nie będzie wiedzieć, że to na twoje zlecenie przeprowadzana jest próba weryfikacji.

Sprawdzenie firmy w 48 h

Pierwsze trzy elementy sprawdzamy w ciągu 48 godzin, w dni robocze (potwierdzenie istnienia firmy, terminowe regulowanie zobowiązań oraz analiza opinii o firmie w internecie). Termin utworzenia profilu firmy  na portalu Minister Finansów  trwa dłużej, oczywiście tylko jeśli firma zdecyduje się na taką weryfikację.

Zamów sprawdzenie firmy

NIP firmy
Mamy zrobić to dla ciebie czy zrobisz to sam ?

Opinie o usłudze

  • Miałem wątpliwości co do wiarygodności nowego kontrahenta, z którymi mieliśmy podpisać kontrakt, angażując nasze aktywa przed zapłatą faktur. Dzięki dostarczonej opinii serwisu MinistrFinansow.pl  mogliśmy dowiedzieć się, że nasz potencjalny klient ma wątpliwą reputację. Zdecydowaliśmy się na o wiele węższą współpracę niż pierwotnie zakładaliśmy. Jak się okazało, była to trafna decyzja. Nasz nowy klient nie miał wystarczającego kapitału na pokrycie kosztów naszych usług. Dzięki dostarczonej opinii uniknęliśmy dużych problemów finansowych.

    Sławomir R., dyrektor firmy spedycyjnej
  • Dostałam bardzo atrakcyjną ofertę od nowego dostawcy artykułów spożywczych po bardzo atrakcyjnych cenach. Towar wymagał jednak sporej, jak na moje możliwości przedpłaty. Dzięki otrzymanej opinii dowiedziałam się, że firma nie budzi podejrzeń. Współpraca z nowym dostawcą okazała się sukcesem. Dziękuję serdecznie.

    Alicja S, właściciel sklepu spożywczego
  • Jestem bardzo zaskoczony tak  szerokim zakresem badania wiarygodności firmy. Alternatywnie, sprawdzenie  samych baz dłużników kosztowałoby nas kilkaset złotych. W opinii mogliśmy poznać także negatywne jak i pozytywne strony naszego potencjalnego klienta. Uważam, że dostarczona opinii pomogła nam podjąć właściwą decyzję.

    Władysława Rz., dyrektor finansowy firmy z branży przetwórstwa produktów rolnych

Prześlij nam swoją opinię tutaj.

Lost Password

Sign Up